WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

☯𝓗𝓪𝔂𝓪𝓽𝓲𝓷 𝓔𝓶𝓮𝓵𝓲 ☯

〄Hayatta Herkesin Bir Amacı Olmalı…〄

BENDENİZ

Merhabalar,

Bloğuma HOŞGELDİNİZ!

1976 İstanbul doğumluyum. 2008’den beri müşteri ilişkileri yöneticisi olarak çalışıyorum. Yazma ve okuma tutkusu ile büyüdüm. Ne kalemim ne kitabım eksik oldu. 2004-2006 yıllarında; sizedebiyat.com adlı sitede öykülerim, deneme, masal gibi farklı türlerde yazılarım yayınlandı. Bu süreçte bana yazdıklarımın kitlelere ulaştığını görmek oldukça beni etkiledi. Öykü üzerine özellikle odaklaştım. 2014 Yılında üç aylık bir süreçte yerel gazetede köşe yazarlığı yaptım (Alternatif doğuş); 2015 Şubat-2018 Aralığında 1okur1yazar.com sitesinde uzun zaman köşe yazıları yazdım. Uzun soluklu bu siteler belli bir zamandan sonra artık aktif değiller. Bu şekilde olunca haliyle ben de bir yerlerde yazmaktansa kendim yazılarımı yayınlamak istedim. Blog yazarlığına da böyle başladım.

Yaşam koçu olarak, blogta yaşama dair, sanat, edebiyat, felsefe ve Nlp ve nefes teknikleri aynı zamanda inançlarla ilgili yazılar olduğu kadar öykülere ve röportajlara da yer vereceğim. Dolasıyla keyifli bir yolculuk olacak. Beraberce gelişeceğiz.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

Yaşam&Nefes& Nlp uygulayıcısı& Bioenerji Uzman Uygulayıcısı & Kozmik Enerji Uygulayıcısı & Eft (duygusal enerji teknikleri) Uygulayıcısı

Emel Baykara

%d blogcu bunu beğendi: